Tisztelt Lakosok!
Tájékoztatjuk önöket, hogy a Bocskai utca 10. szám előtt a Fejérvíz Zrt. munkatársai a korábban csőtörés miatt megbontott útburkolat végleges helyreállítását a mai napon megkezdték. Holnap ezen a szakaszon még aszfaltozásra lehet számítani, ezért kérjük, hogy körültekintően közlekedjenek.
A türelmüket és megértésüket kérjük és köszönjük!