Közlemény 2020. március 30.

hivatalA mai napon arról kaptam tájékoztatást, hogy egy lovasberényi lakosnál is kimutatták a koronavírus jelenlétét. Az érintett személy otthonában gyógyul, szerencsére nincs szükség kórházi kezelésre, jelenleg hatósági karantén alatt áll. Kívánok mihamarabbi gyógyulást!

A hatósági karanténok száma ezzel hétre emelkedett, egy esetben pedig már lejárt a határozatban megjelölt határidő. Az önkéntes karanténok száma kettő.

Kedves Berényiek!

Nem az volt a kérdés eddig sem, hogy lesz-e megbetegedés településünkön, hanem az, hogy mikor. Sajnos elérkezett idő. Most még inkább oda kell figyelnünk magunkra és egymásra, fontos, hogy tartsuk be a meghatározott előírásokat, feleslegesen ne hagyjuk el otthonunkat!

Kérem az időseket, hogy továbbra is engedjék át a bevásárlást és a gyógyszerek kiváltását a fiatalabb családtagjaiknak, vagy az önkormányzat munkatársainak, segítőinek, függetlenül a bevezetett lehetőségtől.

Az elmúlt időszakban hatalmas és példaértékű összefogás tapasztalható településünkön, köszönet érte!

2020. március 30.

Südi Mihály polgármester

Fejlesztések

szechenyi2020

mfp

E-ügyintézés

eugyintezes

Szennyvíz projekt

szennyviprojekt

Keresés

Akadálymentes honlap

akadalymentes

Belépés

Hírlevél

Oldalainkat 48 vendég és 0 tag böngészi