Álláshirdetés

hivatalLovasberényi Polgármesteri Hivatal állást hirdet pénzügyi-gazdálkodási feladatok ellátására megbízásos jogviszony keretében.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő (heti 40 óra)

A munkavégzés helye: 8093 Lovasberény, Kossuth u. 62. Lovasberényi Polgármesteri Hivatal

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

Az ASP integrált rendszer gazdálkodási szakrendszerében a kötelezettségvállalások,
követelések rögzítése; kiadások, bevételek kontírozása, rögzítése; banki utalások előkészítése;
aktív részvétel a havi adatszolgáltatások, zárások, a költségvetés és a beszámoló elkészítésében,
egyeztetések, házi pénztár kezelése.

Jogállás, illetmény és juttatások: megbízási díj, cafeteria

Állás betöltésének feltételei:

magyar állampolgárság, büntetlen előélet,
középiskola/gimnázium, pénzügyi szakirányú végzettség

Az elbírálásánál előnyt jelent:

emelt szintű szakképesítés, pénzügyi szakirány,
könyvelésben szerzett tapasztalat - legalább 1-3 év

Benyújtandó iratok, igazolások:

szakmai önéletrajz, 30 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány,
végzettséget és szakképzettséget igazoló okiratok másolata

Az állásra való jelentkezés határideje: 2019. április 16.

A jelentkezések elbírálásának határideje: 2019. április 25.

A munkakör betöltésének várható időpontja: legkorábban 2019. május 2. napjától

Jelentkezni írásban (postai úton) vagy személyesen a Lovasberényi Polgármesteri Hivatalban lehet a 8093 Lovasberény, Kossuth u. 62. címen.

A meghirdetett állással kapcsolatosan további információt dr. Koncz László jegyző nyújt a 06 22/456-024/2 mell. telefonszámon.

Lovasberényi Polgármesteri Hivatal

Fejlesztések

szechenyi2020

Keresés

Akadálymentes honlap

akadalymentes

Hírlevél

Oldalainkat 182 vendég és 0 tag böngészi